X
بازی های جذاب کامپیوتری - بررسی بازی گوشی Superbrothers : Sword & Sworcery s

بازی های جذاب کامپیوتری - بررسی بازی گوشی Superbrothers : Sword & Sworcery

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 2
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16
» بازديد سال : 278
» بازديد کل : 470
» اعضا : 0
» مطالب : 3

بررسی بازی گوشی Superbrothers : Sword & Sworcery


تاریخ انتشار پست : 1398/3/28 بازدید : 27


بازی تلفن همراه Superbrothers : Sword & Sworcery ماجراجویی تعجب آور و جذابی است که توانسته است تجربه‌ای دارای هیجان را به ارمغان بیاورد . با بررسی این بازی همراه باشید .

پلتفرم گوشی صاحبخانه بازی‌های ماجراجویانه و مهیجی بوده است که سبب شده‌است این سبک در میان بازیکنان از منزلت ویژه‌ای برخوردار باشد . این سبک از بازی , بازیکنان را وارد ماجراها و داستان‌های متمایز می نماید که آنان در معاش حقیقی وواقعی خویش هیچ‌گاه تجربه نکرده‌اند . وجود شخصیت‌های مختلف و محیط‌های اختصاصی بفرد موجب شده‌است لذت تجربه این بازی‌ها در بین بازیکنان بسیار شود . اکنون , استودیو Superbrothers با همیاری کمپانی Noodlecake بازی تلفن همراه ماجراجویانه‌ای رفتار کرده‌اند که تجربه‌ای لذتبخش است . بازی تلفن همراه Superbrothers : Sword & Sworcery اثری در سبک ماجراجویی است که بازیکنان درین بازی به گشت‌ و گذار در جهانی یگانه و دیدنی میپردازند . این سبک از بازی‌ها به‌دلیل داشتن فضایی یگانه و ويژه موجب شده‌است که باب ذوق وسلیقه برخی از بازیکنان قرار نگیرد , البته زمانی‌که بازیکن بتواند با این جور بازی‌ها رابطه برقرار نماید و شیدا جو حاکم بر بازی شود , به رنج قادر است از انجام آن دست بکشد . همینطور , دسته قصه اتفاقات بازی موجب می گردد بازیکن حتما بازی را تجربه نماید تا بتواند آن را به خیر و خوبی فهم و شعور نماید و تجربه‌ بی‌نظیری را کسب نماید . با این اوصاف , در‌این مقاله قصد داریم این بازی اندروید و آیفون را مورد بررسی در اختیار بگذاریم . پس تا پایان همراه زومجی باشید .

قصه بازی اندروید و آیفون Superbrothers : Sword & Sworcery در رابطه دختری از قبیله ساکا است که در حرفه کوه‌های قفقاز یا این که Caucasus گشت‌و‌گذار مینماید و به جستجوی سه باکس مرموز موسوم به Trigons میپردازد . در زمان ماجرا وی نشانه‌هایی از این سه باکس معمایی پیدا میکند و با امداد سگ خویش با اسم Dogfella و راهنمایی‌های چوب‌بری در بیشه با اسم Logfella یکی بعداز دیگری این جعبه‌ها را پیدا می نماید . ماجرا بازی در صدر با سرعت کم و نا مفهوم استارت میشود و بازیکن مقداری در آستانه بازی گیج است که چه اتفاقاتی در بازی در هم اکنون فیس دادن است . ولی به مرور زمان فرایند داستانی از وسط بخش دوم دیدنی و دارای هیجان میگردد و با جای‌گذاری مطلوب پازل‌ها , بازیکن تمایل بالایی برای گشت‌و‌گذار در محیط کوهستانی و جنگلی بازی آیفون و اندروید Superbrothers : Sword & Sworcery پیدا میکند . مراحل بازی حالتی مشابه به اثرها اشاره و کلیک دارااست , ولی نمیتوان اعلام‌کرد که‌این بازی در‌این گونه قرار می گیرد . بازیکن با نگهداشتن انگشت صفحه‌نمایش , دختر ماجراجوی روایت را در اختیار گرفتن میکند و با کلیک بر آیتم‌های متفاوت به حل کردن پازل‌ها می پردازد . یکی نکات جذاب بازی , این است که بازیکن می بایست با گشتن در محیط پازل‌ها و مأموریت‌های متفاوت را خودش پیدا نماید و آنان را حل نماید . با وجود این‌که پازل‌ها به‌سادگی حل میشوند , البته مخلوط صداها و تصاویر در بازی سبب ساز میگردد که از حل کردن آنان لذت ببریم . به‌عنوان نمونه , در جورچین صداهای گوسفندان که هرمورد داری صدای خاصی میباشند ; حضور در فضای جنگلی زیبای بازی و صورت دریافت کردن صداهای گوسفندان چهره‌ای خوشگل و دلنشین را به‌وجود آورده است که بعد از حل جورچین , بازیکن هم اکنون نیکی دارااست و عشق داراست بازی را با شوق بالا ادامه بدهد . احتمالا در اولِ بازی این فرایند پاره ای اذیت‌کننده باشد , ولی با گذشت زمان مراحل مرموز و معمایی بازی منجر می گردد بازیکن کنجکاوانه به دنبال آیتم‌ها بگردد . کشف کردن موجودات Sprites یکی جذاب‌ترین معماهای بازی به حساب می آید ; به‌خصوص وقتی یافت کردن آن ها با صداهایی ادغام میگردد که نقط ی اوج کار سازندگان را در پباده سازی معماها به نمایش می گذارد . به صورت کلی سفارش می‌گردد بازیکنان برای تجربه بازی با حوصله و شکیبایی به انجام بازی Superbrothers : Sword & Sworcery بپردازند و خیلی زود بازی را رها نکنند ,

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد