بازی های جذاب کامپیوتری - آرشیو 1398/4

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 2
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16
» بازديد سال : 278
» بازديد کل : 470
» اعضا : 0
» مطالب : 3


در معرفی بازی تلفن همراه امشب به‌سراغ نسخه‌ تازه یک تیم دوستداشتنی , دوست داشتنی و کهن رفته‌ایم . روز قبل بازی اندروید و آیفون Dr . Mario World یک روز زودتر از نشر جهانی دردسترس یوزرها پلتفرم گوشی قرار گرفت . کمپانی نینتندو با عرضه بازی آیفون و اندروید Dr . Mario World عملکرد داراست تجربه‌ی لذت‌بخش و اعتیادآور تیم دکتر معالج ماریو را احیا نماید و اتفاقا در‌این دستور پیروز هم بوده است ; چون این بازی تلفن همراه تجربه‌ی لذت‌بخشی را دردسترس یوزرها قرار می دهد . ماجرا بازی تلفن همراه Dr . Mario World از این قرار است که ویروس‌ها به مرزوبوم Mushroom Kingdom یورش کرده‌اند و درحال حاضر ماریو و بقیه کاراکترهای دنیا بازی , می بایست دست‌به‌دست نیز دهند تا ویروس‌ها را از فی مابین ببرند .

با آغاز بازی Dr . Mario World وارد او‌لین سطح میشوید که درواقع مرحله‌ی آموزشی است . در اینجا سیستم آموزشی بازی به‌خوبی ساختار گیم‌پلی را به شما یاد می دهد . نحوه‌ی بازی کردن در بازی تلفن همراه Dr . Mario World به‌این صورت است که ویروس‌ها به رنگ‌های قرمز رنگ , زردرنگ و آبی‌رنگ دسته‌بندی می شوند و قرص‌هایی نیز برای شما پباده سازی شده‌است که هم‌رنگ با ویروس‌های بازی میباشند . وظیفه‌ی شما این است که قرص‌ها را به‌صورت افقی یا این که عمودی ( باتوجه‌به مدل قرار گیری ویروس‌ها ) در جای مطلوب قرار دهید تا ویروس‌ها از در بین بروند . سؤال کلیدی این است که نینتندو چه چالشی را راز رویکرد بازیکنان قرار داده است؟ او‌لین مورد این است که جور دکورا سیون قرص‌ها روی ویروس‌ها یا این که درکنار آنان موردی است که شما‌را به‌چالش میکشد . بعضا از قرص‌ها , ادغام دو رنگ گوناگون ( به عنوان مثال زردرنگ و آبی رنگ ) میباشند و با از دربین رفتن یک کدام از ویروس‌ها , نصفه دوم قرص مسیر خویش را ادامه می دهد . می بایست این جور قرص‌ها را به‌گونه‌ای در محیط قرار بدهید که بازدارنده ازبین‌بردن بقیه قرص‌ها نشوند و رویه شمارا مسدود نکنند . معضل دوم , تعداد قرص‌های بازی است . در هر تراز نمی‌توانید از بی‌نهایت قرص به کارگیری فرمایید ; بلکه تعداد مشخصی در اختیار شما قراردارد . مخلوط این دو مورد , منجر به وجود وارد شدن ساختار معمایی و جورچین محور برای بازی اندروید و آیفون Dr . Mario World شده‌است .

ولی نینتندو از مورد ها متمایز برای یاری رساندن به یوزرها استعمال نموده است . مثلا در هر سطح می توانید آیتم‌های متمایز را استعمال فرمائید . این آیتم‌ها در زمان بازی در اختیار قرار میگیرند و به‌عنوان نمونه نوار مهارت شخصیت شمارا مالامال مینمایند . جدا از این مسئله , موردها دیگری در محیط قرار داده شده‌است که نقش دستیار را دارااست . به‌عنوان مثال , لاک‌پشت‌های دوست داشتنی خصوصی ماریو در برخی از روند قرار دارا‌هستند که با ادغام کردن آنان با قرص ذی‌ربط ( هم‌رنگ ) می توانید یک سطر از ویروس‌ها را سوای درنظر به دست آوردن رنگ آنان از در بین ببرید . بازی آیفون و اندروید Dr . Mario World دارنده کاراکترهای متمایز مانند دکتر معالج بوزر , دکتر معالج یوشی , پزشک لوئیجی و بقیه شخصیت‌های عالم Super Mario است که می توانید آن ها را آزاد یا این که خریداری نمائید . هر یک از این شخصیت‌ها مهارت مخصوص‌به خودشان را دارا‌هستند و باتوجه‌به شیوه‌ی بازی کردن خویش , میتوانید یکی کاراکترها را تعیین نمائید . به عنوان مثال مهارت ویژه پزشک ماریو تعدادی قرص گوناگون را در محیط بازی به‌صورت تصادفی قرار می دهد تا ویروس‌ها از دربین بروند . این در حالی است که مهارت ویژه دکتر معالج بوزر , قسمتی از ویروس‌ها را به‌صورت بی نقص از دربین میبرد . همینطور بازی دارنده پرداخت‌های داخل برنامه‌ای است که برای خرید الماس و آیتم‌های دیگر می توانید از آن به کار گیری فرمایید .

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد