بازی های جذاب کامپیوتری - آرشیو 1398/5

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 2
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16
» بازديد سال : 278
» بازديد کل : 470
» اعضا : 0
» مطالب : 3

بررسی بازی تلفن همراه Brawl Stars


تاریخ انتشار پست : 1398/5/15 بازدید : 26
بررسی بازی تلفن همراه Brawl Stars

همه ما استودیو Supercell را با بازی‌های تلفن همراه Clash of Clans و Clash Royale می شناسیم ; استودیویی که با توسعه و گسترش و تکثیر بازی‌های خویش , تأثیر مثبتی درین صنعت میگذارد و شاهد الگوبرداری دیگر سازندگان از نقاط مثبت بازی‌های این استودیوی فنلاندی هستیم .


حدود سه هفته از نشر جدیدترین بازی سوپرسل با اسم Brawl Stars می‌گذرد و درین مقطع کوتاه شاهد نشر چندین بازی تلفن همراه شبیه این بازی اکشن و چندنفره آنلاین بوده‌ایم که با استعمال از هسته حیاتی این بازی , اثری شبیه به‌این بازی منتشر کرده‌اند .

بازی تلفن همراه Brawl Stars پنج‌مین بازی استودیو Supercell است که درحال حاضر و هوای جدیدی را به گوشی‌های گوشی آورده است ; اثری خوشگل و خوش‌ساخت که توانسته است نظیر بازی‌های گذشته این استودیو , سرگرمی و هیجان را برای بازیکنان آماده نماید . درین مقاله قصد داریم نگاهی بدین بازی اندروید و آيفون داشته باشیم و ببینیم سوپرسل در جدیدترین اثر خویش چه چیزی را برای مخاطبان میلیونی خویش ارائه نموده است .
بازی اندروید Brawl Stars مثل دیگر بازی‌های استودیو سوپرسل به صورت تماما آنلاین است و بازیکن را به جهانی فانتزی و دیدنی میبرد ; دنیا ستارگانی که هر مورد قابلیت‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فردی دارا هستند و نیروی ویژه‌‌ای که برای معاندان ویران‌کننده خواهد بود .

مراحل بازی به اینگونه است که بازیکن بسته به ذوق و توان خویش , یک قهرمان را که در بازی با اسم Brawler شناخته می شود , تعیین می نماید و وارد رویدادهای متعدد و متنوع بازی آیفون Brawl Stars میشود . قهرمانان با گذشت زمان با گشودن جعبه‌ها و ارتقای مرحله استفاده کننده , برای گیمر آزاد خواهند شد و هرمورد از براولرها قابل ارتقاء می باشند .

اقتدار قهرمان‌ها به صورت منطقی ارتقاء داده می گردد و با ارتقای هر قهرمان , میزان سالمی و توان تعرضآمیز آن ترقی می کند . قابل ذکر است که براولرها قابل شخصی‌سازی میباشند که بازیکن می تواند با استعمال از الماس , پوسته‌های زیبایی برای قهرمان خویش خریداری نماید .

هر براولر یک نیروی ویژه یا این که Power دارااست که با کشتن هر حریف , نوار این نیرو لبریز میشود که بازیکن می تواند با شلیک آن , معاندان را سریع‌تر از دربین پیروزشود . نیروی هر قهرمان با دیگر قهرمان‌ها گوناگون است ; برای مثال نیروی ویژه شخصیت Nita یک خرس بزرگ است که به بازیکنان هجوم مینماید یا این که شخصیت El Primo بعد از مالامال شدن نیرویش , به جهت معاند یک شیرجه بزرگ می زند .

براولرها در هک برول استارز دارنده کلاس‌بندی می باشند که بالاترین کلاس آنان , کلاس Legendary به حساب میآید که دستیابی به آن ها پاره ای دشوار خواهد بود . براولرها از تنوع خیر و خوبی برخوردار می باشند و سازه به رویدادی که بازیکن قصد تجربه آن را دارااست , قادر است قهرمان متبوع خویش را تعیین نماید و به انجام اتفاق افتاد برگزیده بپردازد .
بعد از گزینش قهرمان , بازیکن یک کدام از رویدادهای حاضر در بازی تلفن همراه Brawl Stars را تعیین میکند و به صورت 3v3 یا این که سه به سه با دیگر بازیکنان وارد نقشه بازی می‌گردد و به انجام بازی می پردازد .

تعداد پنج روی داد معمولی و یک اتفاق افتاد ویژه در بازی موجود است که هر کدام دارنده جذابیت‌های یگانه خویش می‌باشند که هریک را درپی معرفی میکنم . او‌لین اتفاق افتاد , Gem Grab اسم داراست که بازیکنان به صورت 3v3 با یکدیگر رقابت میکنند . در‌این نقشه , انگیزه بازیکنان جمع‌آوری الماس‌های نقشه است که‌این الماس‌ها از یک معدن در میانه نقشه خارج میایند .

هر تیمی که بتواند زودتر ۱۰ عدد الماس جمع‌آوری نماید , غالب مسابقه خواهد شد . دو‌مین اتفاق افتاد که حالتی مشابه به بخش Survival بازی‌های آنلاین داراست , Showdown اسم گرفته است . درین اتفاق افتاد , ۱۰ بازیکن در یک نقشه قرار خواهند گرفت و به نبرد با یکدیگر می پردازند ; فقط بازیکنی که بتواند زنده بماند , غالب مسابقه خواهد شد و تحت عنوان قهرمان , جایزه اخذ خواهد کرد .
دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد